Style Sampler

Layout Style

Patterns for Boxed Mode

Backgrounds for Boxed Mode

Search News Posts

Validating credentials, please wait...

Електронна черга SUO BOX

SUO BOX – це повністю готове, попередньо налаштоване рішення. Включає всі необхідні компоненти. Функціональний аналог дорогих систем.

Комплектація

Термінал реєстрації

Головне табло

Пульт оператора

Додаткові безкоштовні опції

Голосове супроводження

Відеоряд на головному табло

Функція попереднього запису

Сбір статистики

Зручні налаштування

59 000 гривень

У вартість входять всі вищеописані компоненти.

Детальний опис компонентів

Термінал реєстрації

Розроблений спеціально для систем електронної черги SUO BOX. Не потребує обслуговування, ергономічний, пізнаваний.
У стандартній комплектації поставляється з універсальним кріпленням на стіну / стіл. Можна замовити в підлоговому виконанні.

Головне табло

Компактний комп’ютер підключається до будь-якого телевізора або монітора через HDMI-роз’єм і перетворює його в повноцінне табло з візуальним і голосовим оповіщенням, а також можливістю трансляції вашого відеоряду.

Пульт оператора

Встановлюється на персональних комп’ютерах операторів, запускається на планшеті або іншому мобільному пристрої. Забезпечений всіма необхідними функціями для обслуговування клієнтів.

Інтерфейс

Інтерфейс компонентів розроблений фахівцями з урахуванням значного досвіду експлуатації подібних систем і спостереження за поведінкою користувачів. Візуальні компоненти протестовані на сотнях тисяч реальних користувачів, завдяки чому у клієнтів не виникає проблем в процесі взаємодії з терміналом.

Є можливість налаштовувати елементи інтерфейсу під свої завдання. Також термінали підтримують будь-який дизайн талонів, що підкреслить вашу індивідуальність.

Система управління SUO BOX

Система управління SUO BOX
має масу привілеїв і включає в себе можливості, які в аналогічних системах поставляються лише опціонально.

Завчасно налаштована

Ми налаштуємо систему під ваші побажання та відправимо вже готову до запуску.

Гнучко налаштовується під ваші потреби

Інтерфейс управління дозволяє вам самостійно вносити зміни в роботу системи, швидко запускати нові послуги, розгортати додаткові робочі місця, масштабувати систему.

Економить час ваших клієнтів

Унікальна система розподілу клієнтів мінімізує загальний час очікування в черзі і кількість клієнтів в зоні очікування. Система допомагає не упустити важливих клієнтів і не затримувати тих, хто звернувся за хвилинної консультацією або послугою.

Контролює зону очікування

Пульт оператора дозволяє бачити зображення, яке передається камерою, яка знаходиться в зоні очікування. Це дозволяє оператору візуально контролювати стан черги і відразу ж бачити реакцію клієнтів на виклик.

Записує ваших клієнтів на прийом

Функція попереднього запису доступна вже в стандартній комплектації і дозволяє клієнту отримати в терміналі реєстрації талон на вибране ним час. Можлива організація записи через Інтернет.

Збирає та обробляє статистику

Система показує як оперативну ситуацію в залі в реальному часі, так і повну статистику по обробленим зверненнями в найрізноманітніших розрізах

Легко інтегрується в ваші бізнес-процеси

Завдяки відкритим API можливо вбудовування функцій системи управління чергою в будь-який Ваш слуховий програмне забезпечення.

Доставка та монтаж

Для установки вам не знадобляться спеціальні навички, а монтаж не заподіє шкоди інтер’єру. Все обладнання може працювати і по wi-fi – досить просто підключити до нього живлення.

1

Ви залишаєте заявку

Залишіть заявку на зворотній дзвінок або відправте заявку
Залишити заявку

2

Ми підготуємо і налаштуємо

Ми підготуємо і налаштуємо компоненти системи відповідно до ваших вимог.

3

Ми запакуємо і доставимо

Упакуємо і доставимо систему до вашого міста транспортною компанією.

4

Установка

Встановити і запустити нашу систему не складніше, ніж звичайний комп’ютер на робочому місці. Якщо ви все ж сумніваєтеся, що зможете встановити все обладнання самостійно – ми обов’язково вам допоможемо.
Ціна

59 000 гривен

У вартість входять всі вищеописані компоненти. Це дуже вигідна пропозиція по співвідношенню ціни і функціоналу.

Чому так дешево

Для досягнення такого рівня цін ми виконали серйозну роботу по підбору обладнання та розробці власних компонентів системи з характеристиками, що дозволяють отримати повнофункціональну систему управління чергою за розумні гроші.

Нам важливо, щоб електронні черги могли впроваджуватися в більшості організацій, де це дійсно необхідно, а не тільки в федеральних органах виконавчої влади, великих держкомпаніях, банках. Наша мета – допомогти якомога більшій кількості організацій зробити обслуговування своїх клієнтів більш сучасним і зручним.

Залишити заявку

Якщо у вас виникли питання, вам на них дадуть відповідь наші кваліфіковані фахівці – просто зателефонуйте за номером

+7 (343) 345-67-21

02140, Украина, Киев, пр.Григоренко, 39-Б