Style Sampler

Layout Style

Patterns for Boxed Mode

Backgrounds for Boxed Mode

Search News Posts

Validating credentials, please wait...

Про компанію

ТОВ «Фокс Студіо Груп» (LLC “FOX STUDIO GROUP” – LLC “FSG”) понад 1000 успішних впроваджень систем управління чергою SUO
FSG – найбільша українська компанія, яка спеціалізується на впровадженні систем управління чергою (СУО) по всьому світу. Програмне забезпечення SUO

Наша компанія веде свою діяльність з 2011 році як компанія інтегратор зі строго обмеженою областю діяльності – надання послуг повного циклу з постачання, впровадження та супроводу СУО на всій території України. Така вузька спеціалізація дозволяє зосередити всі зусилля компанії на максимально можливому ефективному вирішенні завдань клієнта. Для українського ринку глибока спеціалізація на темі електронних черг унікальна.

Про систему управління чергою (СУО)

Клієнт обирає в меню терміналу необхідну послугу і отримує талон із номером.

Потім клієнт розташовується в зоні комфортного очікування.

Система сповіщає клієнта, що підійшла його черга.

Клієнт обслуговується у операціоніста у відповідному вікні.

Всі питання вирішені, клієнт задоволений!

Основні напрямки компанії

СИСТЕМА ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА

У цій групі представлено обладнання, яке може використовуватися у складі систем управління чергою (неттоп, термопринтери, табло оператора та ін.)

Перейти

 

ЕЛЕКТРОННЕ ТАБЛО РОЗКЛАДУ

Тут ви можете ознайомитисяя з апаратним забезпеченням, яке дозволяє реалізувати функціональність систем електронного розкладу (медіаплеєри, дисплеї та ін.)

Перейти

ОЦІНКА ЯКОСТІ ОБСЛУГОВУВАННЯ

У цій збірці зібрано обладнання, яке можна використовувати для побудови системи оцінки якості різного ступеня складності (багатофункціональні сенсорні пульти, міні-сервери та ін.)

Перейти

Чому нам (Українській компанії) вже довіряють в 37 країнах світу?

Ми є розробниками всіх компонетов представленої електронної черги. Ми виконали багато необхідної і важливої ​​роботи на шляху до хорошого продукту і готові представити його вам. Для досягнення такого рівня цін ми підібрали обладнання та розробили власні компоненти системи з характеристиками, що дозволяють отримати повнофункціональну систему управління чергою за розумні гроші. Нам важливо, щоб електронні черги могли впроваджуватися в більшості організацій, де це дійсно необхідно, а не тільки в державних органах виконавчої влади, великих держкомпаніях, банках.

Наша міcія

Наша ідея – стати доступними для багатьох галузей і сфер застосування електронних черг, в яких раніше навіть не думали про впровадження подібних систем через їх високу вартість. В сучасних економічних умовах наше рішення – вдала альтернатива дорогим сістемам.Наша мета – допомогти якомога більшій кількості організацій зробити обслуговування своїх клієнтів більш сучасним і зручним.

Наші рішення

Економ

Ціна від 50 000 грн
SUO BOX (ХІТ-ПРОДАЖІВ)

Ціна від 59 000 грн
Бізнес SUO

Ціна від 80 000 грн
Преміум SUO

Ціна від 125 000 грн
Бездротова SUO Wi-Fi

Ціна від 48 000 грн
Мобільна (смс) SUO

Ціна від 300 грн
Оренда SUO

Ціна від 500 грн
Тест – драйв SUO

Ціна – Безкоштовно!
Система оцінки якості SUO

Ціна від 300 грн
Міграція електронної черги до чинної на електронну чергу SUO. Спец. умови. * Повний цикл адаптації системи.

Ціна – Договірна. Дуже лояльна
Ви можете придбати нашу продукцію на умовах лізингу. Також на умовах отримання кредиту і розстрочки від наших банків-партнерів..
Ціна – Договірна. Дуже лояльна
Розробка програмного забезпечення для автоматизованих систем управління електронними чергами, оцінки якості обслуговування, анкетування.
Ціна – Договірна.
Розробляємо обладнання за індивідуальними ескізами, термінали електронної черги, інформаційні кіоски, табло операторів і т.д.
Ціна – Договірна.

Обладнання

Кіоск реєстратор

Октопус

Сенсорні кіоски “ОКТОПУС” – ідеальне співвідношення ціни, якості та дизайну! Різні варіанти комплектації.

Ціна від 35000 грн

Фантом

Сенсорні кіоски “Фантом” – швидко, естетично, надійно.

 

Ціна від 35000 грн

Головне табло оператора

РК панель

Головне інформаційне табло – РК панель. Діагональ від 32″ до 55″ (в стандартній комплектації виробників). З HDMI інтерфейсом.

Ціна від 8 000 грн

LED табло

Головне інформаційне табло – світлодіодне (4-х строкове). Індикація чотирьох символьних номерів черги. Програмовані кольори відображення.

Ціна від 10 000 грн

Табло оператора

РК панель

РК табло оператора. Діагональ від 15″ до 17″ (в стандартній комплектації виробників).

Ціна від 2 000 грн

LED табло

Світлодіодне табло оператора. Індикація чотирьох символьних номерів талонів черги. Програмовані кольори відображення.

Ціна від 3 600 грн

Пульти сокок

Двокнопочний

Надання можливості Клієнту здійснення оцінки якості обслуговування фахівця (оператора) за двухбальною оцінкою.

Ціна від 1 200 грн

Мультикнопочний

Надання можливості Клієнту здійснення оцінки якості обслуговування фахівця (оператора) за кількабальною системою.

Ціна від 2 000 грн

Smart-X

Сенсорне рішення в елегантному корпусі з можливістю кастомізації інтерфейсу під потреби клієнта.

Ціна від 8 000 грн

Сенсорний

Це сучасний продукт, реалізований на базі сенсорного планшета. Дозволяє проводити багаторівневі експрес-опитування, а також транслювати рекламний і інформаційний контент.

Ціна від 10 000 грн

Акустична система

Соната зл

Голосовий супровід маршрутизації клієнтів / відтворення мовної інформації і фонової музики. Настельове кріплення.

Ціна від 2 000 грн

Соната 5

Голосовий супровід маршрутизації клієнтів / відтворення мовної інформації і фонової музики. Настінне кріплення.

Ціна від 4 000 грн

Комутація

Комутаційний блок

Призначений для живлення та управління Табло операторів (СВД), пультів сококе, Головного табло, а також передачі аудіо сигналу на пасивні акустичні системи в рамках СУО.

Ціна від 8 000 грн

Наші послуги

Компанія “FSG” здійснює поставку та впровадження системи управління чергою, в будь-якій точці України та країн СНД! Наші фахівці підготують комерційну пропозицію, максимально адаптоване під Ваші галузеві та індивідуальні потреби! 

Обираючи технічну підтримку від компанії “FSG”, Ви отримуєте повний сервіс по системі управління чергою, а саме: підтримка і відновлення працездатності всіх елементів СУО в апаратній і програмній частинах!

У каталозі товарів представлений великий вибір компонентів системи управління чергою! Можна самостійно вибрати обладнання, програмне забезпечення або витратні матеріали, які підходять Вам за вартістю та функціоналом!

Чому SUO ?

Інновації
Безперервна робота задля підвищення ефективності надання послуг і модернізації наших товарів, спрямована на покращення функціонування та зниження вартості СУО.

Проектний офіс
Управління проектами побудовано на основі «Best practice». Команда керівників проектів має безцінний досвід ведення, як унікальних галузевих, так і великих розподілених проектів.

Велика дилерська і партнерська мережа
У всіх регіонах країни є перевірені профільні компанії – партнери по прикладному виду діяльності. Відпрацьовані і запущені на практиці механізми технічного нагляду і безпеки проведення робіт на об’єктах замовників.

Постачальники і логістика
За профільним обладнанням є постійні партнери з постачання і логістики товарів, налагоджені і оптимізовані логістичні канали по всій території України і країнам СНГ.

РІШЕННЯ

Компанія FSG пропонує замовникам лінійку програмних продуктів власної розробки.

СЕРВІС

Технічна підтримка програмних продуктів FSG в рамках гарантійного та післягарантійного супроводу.

РОЗРОБКА

Виконуємо на замовлення адаптовані під клієнтські вимоги галузеві та спеціалізовані програмні рішення.

НАВЧАННЯ

Надаємо сервіс по віддаленому навчанню адміністрування та використання програмних рішень власної розробки.

Нас вибрали

Кожна установа, яка працює з відвідувачами, або заклад сфери обслуговування стикається з проблемою скупчення очікують. Це викликає масу незручностей як для персоналу, так і для клієнтів. Компанія FSG пропонує ефективне рішення для даних випадків – впровадження такої технології, як електронна черга. Її використання дозволить поліпшити якість сервісу і організувати потік відвідувачів.

Принцип роботи електронної системи управління чергою

Дана технологія полягає в автоматизованому управлінні потоком відвідувачів. Її впровадження можливе при наявності спеціального обладнання для електронної черги:

 • термінал реєстрації відвідувачів;
 • система оповіщення клієнтів;
 • табло оператора;
 • комутаційне обладнання.

Електронна черга застосовується в банках, поліклініках, салонах мобільного зв’язку, страхових компаніях та інших закладах сфери обслуговування. Термінал електронної черги знаходиться, як правило, безпосередньо при вході в заклад. З його допомогою клієнт реєструється в системі під певним номером. Після цього він може розташуватися в зоні очікування, що не контактуючи з іншими відвідувачами.

Стежити за просуванням всього потоку людина може за допомогою табло електронної черги. Дізнатися про те, що оператор готовий його прийняти, клієнт може по з’явився номеру на моніторі або по роздають звуковим сигналом. Після цього відвідувач успішно обслуговується у фахівця установи у відповідному вікні.

Таким чином, замовивши електронну чергу, ви вирішуєте відразу кілька важливих завдань:

 • організуєте потік клієнтів;
 • поліпшите якість обслуговування відвідувачів;
 • поліпшите умови праці персоналу;
 • зведете до мінімуму можливість виникнення конфліктних ситуацій;
 • скоротіть час обслуговування клієнтів;
 • підвищите престиж закладу.

Технічні рішення від FSG

На даному сайті ви можете купити електронну чергу в декількох варіантах:

 • економ;
 • бізнес;
 • преміум;
 • мобільний офіс.

Крім ціни електронної черги, дані рішення мають технічні відмінності. «Економ» варіант представлений стандартним мінімальним набором устаткування, достатнім для малих установ, де одночасно перебуває не більше 3-х операторів. Тут застосовується кіоск-реєстратор, головний монітор оповіщення і термінал оператора.

Купити електронну чергу класу «Бізнес» слід закладам, де присутня до 10-ти точок одночасного обслуговування відвідувачів. Тут до складу обладнання додатково входить табло оператора, яке розташовується у кожного вікна фахівця. Крім того, точка обслуговування оснащена кнопкою оцінки якості, за допомогою якої можна підвищити лояльність клієнтів.

Ціна системи електронної черги категорії «Преміум» трохи вище попереднього рішення. Але тут в комплекті додатково йде обладнання для звукового оповіщення та підтримка понад 10-ти точок обслуговування відвідувачів. Особливістю варіанта «Мобільний офіс» є можливість установки електронної черги в будь-якому зручному місці і використання бездротового підключення.

Крім цього, наша компанія пропонує ряд додаткових послуг:

 • впровадження мобільного СУО;
 • оренда обладнання;
 • можливість окремої покупки терміналу електронної черги та інших комплектуючих;
 • безкоштовне тестування встановленого обладнання;
 • впровадження технології оцінки якості;
 • розробка програм управління електронною чергою.

Робіть обслуговування клієнтів більш комфортним – купуйте професійну електронну чергу від компанії FSG.